کارگردان سریال سلمان فارسی با اشاره به روند مناسب تولید این سریال گفت: امیدواریم تا پایان امسال بخش قابل توجهی از فصل میانی اثر را تمام کنیم.داوود میرباقری با بیان اینکه فصل میانی سریال سلمان فارسی از پیچیدگی هایی برخوردار است، افزود: هر بخش از تصویربرداری این سریال در یک جغرافیا و فضای خاصی اتفاق […]

کارگردان سریال سلمان فارسی با اشاره به روند مناسب تولید این سریال گفت: امیدواریم تا پایان امسال بخش قابل توجهی از فصل میانی اثر را تمام کنیم.
داوود میرباقری با بیان اینکه فصل میانی سریال سلمان فارسی از پیچیدگی هایی برخوردار است، افزود: هر بخش از تصویربرداری این سریال در یک جغرافیا و فضای خاصی اتفاق می افتد و ما تقریبا از جنوب تا شمال و شمالغربی و شمال شرقی کشور رفتیم.
وی اضافه کرد: یکی از ویژگی های سریال این است در اصول اولیه، طراحی و اجرا دقت شده است و در فصل هایی که منطقی بوده و می توانستیم از بازیگر خارجی از کشورهای مختلف استفاده کردیم.

تهیه کننده سریال سلمان فارسی هم گفت: تاکنون بیش از ۲۵ درصد این سریال فیلمبرداری شده است و با وجود کرونا تعهد داریم که سر موقع تحویل بدهیم.
طاهری ادامه داد: در طول پروژه و قسمت پیش‌تولید حدود ۲۰ هزار نفر عوامل تئاتری ثبت نام کرده بودند که با ۶ هزار نفر از آنها گفت و گو انجام شد و حدود ۴۰ بازیگر از کشورهای یونان، مراکش، تونس، لبنان، سوریه و ارمنستان در این سریال حضور دارند.

ارس نیوز

  • نویسنده : رضا برزگری
  • منبع خبر : ارس نیوز