به گزارش بروز ارس نیوز، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد ارس در مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شه‍.‍ید گمنام در ارس گفت: شه‍.‍ادت به معنی آنست که انسان بهترین و با ارزشترین اندوخته خود را نثار آرمان ها، عقاید و تفکراتی که به آن باور قلبی دارد کند. دکتر مجید کیانی در […]

به گزارش بروز ارس نیوز، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد ارس در مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شه‍.‍ید گمنام در ارس گفت: شه‍.‍ادت به معنی آنست که انسان بهترین و با ارزشترین اندوخته خود را نثار آرمان ها، عقاید و تفکراتی که به آن باور قلبی دارد کند.

دکتر مجید کیانی در ادامه این مراسم با اشاره به تاثیرات شه‍.‍ادت، اظهار کرد: بعد از گذشت قریب به ۳۵ سال از پایان جنگ تحمیلی برخی از شعارها و آرمان های جنگ تحمیلی را هم اکنون درک و لمس می کینم.

وی با اشاره به شباهت گمنامی این شه‍.‍دا با گمنامی حضرت فاطمه الزهرا(س) یادآور شد: شه‍.‍دا با نثار جان خود از اسلام دفاع کرده و می کنند که بواسطه حفظ ارزش های اسلامی توسط شه‍.‍دا مدیون خون پاک این شه‍.‍یدان هستیم.

وی تصریح کرد: تدفین و حضور شه‍.‍ید گمنام در جوار سایت اداری منطقه آزاد ارس نقطه عطفی خواهد بود و منجر می شود که کارمندان سازمان در هنگام ورود به سایت اداری با این شه‍.‍ید عهد و پیمان ببندند و در هنگام خروج با ارزیابی عملکرد خود بفهمند که آیا به عهد خود عمل کردنده‌اند.

گفتنی است این مراسم با حضور ائمه جمعه جلفا و هادیشهر، فرماندار شهرستان جلفا، مقامات نظامی و انتظامی، معاونین، مدیران و کارمندان منطقه آزاد ارس و سایر آحاد مردم در سایت اداری منطقه آزاد ارس برگزار شد.

  • نویسنده : علی شمالی / مدیر مسئول
  • منبع خبر : روابط عمومی ارس