بروز ارس نیوز : مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی: در سال جاری ۸۰۳ هزار و ۳۲۵ تن ترانزیت ورودی و خروجی کالا در پایانه های مرزی جلفا و نوردوز انجام شد.

به گزارش بروز ارس نیوز ، علیزاده مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی با اعلام این خبر گفت : از این میزان ۵۹۸ هزار و ۵۱۶ تن ترانزیت ورودی و خروجی کالا در پایانه مرزی جلفا و ۲۰۴ هزار و ۸۰۹ تن در پایانه مرزی نوردوز انجام شده است.

وی میزان واردات و صادرات کالا از مرزهای جلفا و نوردوز را یک میلیون و ۷۹۷ هزار و ۱۶۸ تن اعلام و اظهار کرد: از این میزان ۸۳۶ هزار و ۹۷۳ تن کالا از مرز نوردوز و ۹۶۰ هزار و ۱۹۵ تن کالا از مرز جلفا صادر یا وارد شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: در این مدت ۵۰ هزار دستگاه کامیون ایرانی و بیش از ۵۱ هزار دستگاه کامیون خارجی از مرز نوردوز و همچنین ۵۹ هزار دستگاه کامیون ایرانی و بیش از ۳۰ هزار دستگاه کامیون خارجی از این مرز تردد کرده اند. علیزاده ادامه داد: در این مدت بیش از ۱۰۱ هزار مسافر ایرانی و ۱۵۸ هزار مسافر خارجی از پایانه نوردوز و همچنین بیش از ۲۹ هزار مسافر ایرانی و ۱۷۵ هزار مسافر خارجی از این پایانه تردد کرده اند.

  • نویسنده : علی شمالی / مدیر مسئول