به گزارش بروز ارس نیوز، عملیات اجرایی پروژه مجموعه ورزش‌های ساحلی ارس صبح چهارشنبه با حضور نماینده ویژه رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، فرماندار جلفا و سایر اعضای شورای تامین منطقه آغاز شد. محید کیانی در آیین آغاز عملیات اجرایی این پروژه […]

به گزارش بروز ارس نیوز، عملیات اجرایی پروژه مجموعه ورزش‌های ساحلی ارس صبح چهارشنبه با حضور نماینده ویژه رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، فرماندار جلفا و سایر اعضای شورای تامین منطقه آغاز شد.

محید کیانی در آیین آغاز عملیات اجرایی این پروژه اظهار داشت: در راستای توسعه ورزش‌های ساحلی و میزبانی از رویدادهای ملی و بین‌المللی با اختصاص اعتبار ۲۸۸ میلیارد ریالی در زمینی به مساحت ۳.۴ هکتار در جوار رود ارس و پارک درنا، این مجموعه احداث می‌شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس عنوان کرد: در طرح اولیه این مجموعه از جایگاه تماشاگران با ظرفیت ۲۰۰۰ نفر، رختکن، سرویس بهداشتی و ۴ دستگاه برج روشنایی و … برخوردار است که با بهره‌برداری از آن، ارس میزبان رویدادهای ورزشی والیبال، فوتبال، هندبال و کشتی ساحلی خواهد شد و اقدامی موثر در تقویت زیرساخت‌های گردشگری ورزشی و دستیابی به شهر سالم است.

  • نویسنده : رضا برزگری / خبرنگار