به گزارش بروز ارس نیوز، مراسم کلنگ‌زنی میدان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی (تقاطع همسطح مقابل اداره هواشناسی) با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، معاونین و مدیران این سازمان، فرماندار شهرستان جلفا، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر جلفا و سایر مقامات شهرستانی برگزار شد. دکتر مجید کیانی در آیین […]

به گزارش بروز ارس نیوز، مراسم کلنگ‌زنی میدان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی (تقاطع همسطح مقابل اداره هواشناسی) با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، معاونین و مدیران این سازمان، فرماندار شهرستان جلفا، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر جلفا و سایر مقامات شهرستانی برگزار شد.

دکتر مجید کیانی در آیین آغاز عملیات اجرایی این پروژه خطاب به مسئولین گفت: مشکلات مردم باید در اولویت باشد و نیازهایی که مردم به‌صورت روزمره با آنها سر و کار دارند به‌جد از سوی مسئولین پیگیری گردد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس خاطرنشان ساخت: با احداث میدان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، مسیر دسترسی به شهرک امیرالمومنین و مجتمع‌های مسکونی تسهیل می‌گردد و منجر به توسعه شهر جلفا به سمت پارک کوهستان خواهد شد.

وی متذکر شد: کیفیت و مدت زمان اتمام پروژه‌های عمرانی باید در اولویت باشد و از همه مهم‌تر کیفیت انجام پروژه‌های عمرانی در فصل سرما است که باید متناسب با سردی هوا اقدامات لازم صورت پذیرد.

عملیات اجرایی احداث میدان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی (تقاطع همسطح مقابل اداره هواشناسی جلفا) و بخشی از معابر منتهی به این میدان پروژه عمرانی سازمان منطقه آزاد ارس می‌باشد که با اختصاص اعتباری بالغ بر ۱۳۳ میلیارد ریال آغاز و سال آتی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

این پروژه در راستای روان‌سازی ترافیک، ایمن‌سازی و بهبود مسیر‌های مواصلاتی و آماده‌سازی قسمتی از سایت مسکونی منطقه آزاد ارس توسط این سازمان به اجرا درمی‌آید.

  • نویسنده : علی شمالی / مدیر مسئول
  • منبع خبر : خبر اختصاصی